Psycholog Mokotów

Jesteśmy zespołem specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego - psychologów, psychoterapeutów, terapeutów par i lekarza psychiatry

A także dziedzin związanych ze zdrowiem psychicznym, jak rozwój umiejętności osobistych i społecznych, psychodietetyka, praca z ciałem i oddechem, terapia uzależnień. Od 2014 roku prowadzimy działalność w gabinecie psychologicznym przy ulicy Cynamonowej w Warszawie, gdzie zapewniamy klientom wszechstronną pomoc, opiekę i wsparcie. W nieodległej przyszłości planujemy poszerzenie działalności, otwierając dla Państwa nowy gabinet przy ulicy Komputerowej na warszawskim Mokotowie (Mordor). 

Plan zaproszenia Państwa do nowego gabinetu miał się ziścić na przełomie wiosny i lata tego roku, jednak pandemia COVID-19 sprawiła, że jego realizacja odsunęła się w czasie o kilka miesięcy. Gabinet przy ulicy Komputerowej otworzymy najprawdopodobniej jesienią tego roku, tymczasem już teraz zapraszamy przed KOMPUTERY. W związku z pandemią COVID-19 postanowiliśmy uruchomić tę stronę, dając Państwu łatwy i prosty dostęp do naszych usług psychologa i psychiatry ONLINE – psychologa, terapeuty i psychiatry.

 

 

Psycholodzy Mokotów - jak pracujemy

Wychodzimy z założenia, że nasz gabinet istnieje przede wszystkim dzięki ludziom go tworzącym (psychologom, psychoterapeutom, trenerom), a także dzięki klientom, polecającym nasze usługi swojej rodzinie, przyjaciołom i znajomym. Dlatego staramy się słuchać zarówno specjalistów, z którymi współpracujemy, jak i naszych klientów. Dbamy o to, by wizyta w gabinecie była doświadczeniem jak najbardziej komfortowym – dyskretnym i bezpiecznym, a jednocześnie wzmacniającym i wspierającym klienta. Zapewniamy kompetentną i wszechstronną pomoc, często współpracując ze sobą nawzajem, a gdy nie jesteśmy w stanie pomóc, mówimy o tym wprost, doradzając jednocześnie inne możliwości. Do naszej pracy podchodzimy rzetelnie i sumiennie, dążąc do tego, by skutecznie pomagać klientom w realizowaniu ich celów. Przestrzegamy standardów etycznych, wyznaczanych przez kodeksy etyczne psychologa, psychoterapeuty i lekarza psychiatry.

Staramy się także tworzyć warunki sprzyjające temu, by psycholodzy, psychoterapeuci, trenerzy i inni specjaliści, z którymi podejmujemy współpracę, mieli warunki do ciągłego rozwoju swoich umiejętności i zdobywania nowej wiedzy, a także by warunki pracy były na tyle korzystne i atmosfera na tyle dobra, że mimo zmieniających się okoliczności życiowych będą chcieli kontynuować współpracę z gabinetem. Wierzymy, że dzięki temu nasi klienci dostają do swojej dyspozycji oddany im zespół, zaangażowany w swoją pracę, zmotywowany i, co także bardzo ważne, stabilny. Dbając o jakość naszej pracy, regularnie korzystamy z superwizji, profesjonalnych szkoleń i innych form doskonalenia umiejętności. 

dyskrecja i komfort Psycholog, psychiatra mokotów (mordor)

Nasz gabinet to miejsce kameralne. Mamy spory zespół, ale daleko nam do dużej firmy. Z racji warunków lokalowych nie mamy recepcji, więc osobą która Cię przywita i otworzy drzwi będzie psycholog, psychoterapeuta, lekarz lub trener, z którym się umówiłeś na wizytę. Mieścimy się w wygodnie usytuowanym lokalu mieszkalnym, a na naszych drzwiach znajdziesz tylko numer lokalu. Decyzję o nie umieszczaniu na zewnątrz żadnych oznaczeń informujących o gabinecie podjęliśmy ze względu na dyskrecję i komfort naszych klientów. Na wszelkie Twoje pytania dotyczące współpracy z danym specjalistą odpowie osoba, z którą się spotkasz. Jeśli jednak chciałbyś dowiedzieć się czegoś wcześniej albo też rozwiać swoje wątpliwości przed pierwszym spotkaniem, zadzwoń lub skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Psycholodzy Mokotów Online