Psycholog, Psychiatra Mokotów mordor

ZESPÓŁ Psycholodzy, psychiatra Mokotów

Członkami naszego zespołu są przede wszystkim specjaliści z zakresu zdrowia psychicznegopsycholodzy, psychoterapeuci, lekarz psychiatra. Prowadzimy konsultacje psychologiczne i spotkania pomocy psychologicznejwspieramy w trudnych sytuacjach i kryzysach emocjonalnych, pomagamy rozwiązać problemy osobiste, zawodowe i wychowawcze.

Prowadzimy krótko- i długoterminową psychoterapię indywidualną, terapię par, a także terapię rodzin. Pracujemy z osobami dorosłymi i młodzieżą. W naszym zespole pracują psychoterapeuci reprezentujący różne podejścia terapeutyczne. Są wśród nas psychoterapeuci humanistyczni, korzystający z psychoterapii EFT (terapia skoncentrowana na emocjach), terapii egzystencjalnej, podejścia gestalt, a także psychoterapeuci psychodynamiczni i systemowi oraz terapeuci TSR (terapia skoncentrowana na rozwiązaniach). Wielu z nas integruje ze sobą różne podejścia tak, by jak najlepiej dostosować terapię do potrzeb danego klienta. Ta różnorodność, a także to, że na co dzień się ze sobą spotykamy i rozmawiamy sprawia, że poszerzamy swoje horyzonty – poznajemy nowe narzędzia i metody pracy, otwieramy się na inne możliwe podejścia terapeutyczne i ich doświadczenia w pracy z klientami. Wierzymy, że dzięki temu jesteśmy w stanie lepiej pomagać naszym klientom. 

Lekarz psychiatra, na stałe współpracujący z innymi członkami zespołu, wspiera tych spośród naszych klientów, którzy wymagają diagnozy psychiatrycznej i wsparcia leczenia farmakoterapią, potrzebują zaświadczeń o stanie zdrowia lub z powodu stanu psychicznego nie są w stanie pracować i chcą skorzystać ze zwolnienia lekarskiego. 

Dodatkowo, w związku z tym, że część naszych klientów potrzebuje wsparcia w innych, pokrewnych dziedzinach, współpracują z nami także specjaliści z zakresu:

  • rozwoju umiejętności osobistych i społecznych (trener, coach, doradca relacyjny), 
  • psychodietetyki (specjalista psycholog i jednocześnie dietetyk), 
  • pracy z ciałem i oddechem,
  • uzależnień (psychoterapeuta uzależnień)
  • psychologii biznesu (doradca, coach biznesu, psycholog)

Nasz zespół to ludzie, którzy znają siebie nawzajem i regularnie ze sobą współpracują. Spotykamy się na spotkaniach zespołu, a trudne czy bardziej skomplikowane sytuacje konsultujemy w większym gronie. Dlatego, gdy zachodzi potrzeba polecenia klientowi innego specjalisty lub też dodatkowej konsultacji z jakiegoś zakresu, możemy przekazać klientowi kontakt do kogoś, kogo znamy oraz którego wiedzy i doświadczeniu ufamy.

Więcej szczegółowych informacji o naszym zespole znajdziecie Państwo na stronie Psycholodzy Cynamonowa.

Psycholodzy Mokotów Online