Fundamenty Oddechu z Agatą Mamczur terapeutka holistyczna, trenerka oddechu

Fundamenty Oddechu z Agatą Mamczur

Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań oddechowych prowadzonych przez naszą terapeutkę panią Agatę Mamczur trenerkę oddechu. Program z składa się z 2,5 godzinnych spotkań raz w tygodniu w jednym z 9 miast w Polsce: Warszawa, Kraków, Poznań, Olecko, Bielsko-Biała, Częstochowa, Mielec, Radom, Lublin.

W warszawskim gabinecie „Cynamonowa” zaczynamy 10 kwietnia 2024 roku, czyli w środę, o godzinie 11 lub 12.
Dodatkowo i nieobowiązkowo wzmacniane będą spotkania na żywo przez Codzienne Live’y poranne o 8.00, gdzie przez 20-30 min praktykowane będą poznane praktyki oddechu z innymi uczestnikami z całej Polski w dedykowanej grupie.

Ten trening jest bezpiecznym, rzeczowym i mocnym wdrożeniem oddechu w codzienność, które opiera się na tysiącletnich tradycjach duchowych i jest mocno przebadane przez współczesną naukę. Doświadczysz mocy oddechu w praktyce. Zrozumiesz mechanizmy oddechowe z perspektywy neurologicznej i hormonalnej, ale też poznasz energetyczny wymiar i wytłumaczenie praktyki oddechu znane tradycjom duchowym. Celem jest uwolnienie napięć fizycznych i emocjonalnych, aby mieć więcej zdrowia i energii do życia na co dzień i z większą łatwością radzić sobie z tym, co bywa dla nas problematyczne. Celem jest również wzmocnienie poczucia samo miłości – Twoje samopoczucie jest najważniejszym paliwem dla Twoich działań zawodowych, stanem w którym tworzysz najlepsze relacje i jesteś zdrowy.

Cotygodniowe spotkania na żywo i codzienne praktyki on-line, a także dodatkowe propozycje wdrożenia oddechu: wzmocnią Twoje dobre samopoczucie i poczucie sprawstwa w życiu, rozwiną zdolność do kontaktu z własnymi uczuciami i potrzebami, przywrócą równowagę i poczucie własnej przestrzeni, poprawią Twoją relację z Tobą i innymi, zbudują odporność na stres, zaczniesz lepiej regenerować się,
wzmocnisz kontrolę emocjonalną: łatwiejsze panowanie nad smutkiem, złością i lękiem, zyskasz nową perspektywę i dystans w obliczu stresu, uwolnisz zablokowane emocje i zakumulowane napięcia fizyczne, poczujesz przypływ energii i optymizmu, wzmocnisz doświadczanie przyjemności zmysłowej, będziesz podejmować lepsze decyzje.

Fundamenty są odpowiednie dla:
Osób początkujących, które nigdy nie praktykowały oddychania, ani innych metod pracy wewnętrznej. Osób, które korzystają z sesji grupowych lub indywidualnych lub znają pracę z oddechem – skorzystają mocno z tego programu przede wszystkim w wymiarze regularnej praktyki! Sesje po tym programie pogłębią się. Dla osób doświadczonych w innych metodach zaskoczeniem będzie jak głęboko sięga prosta praca z oddechem: psychiatrzy, psychoterapeuci, lekarze z reguły są zdumieni siłą procesu oddechowego, podobne doświadczenia mamy z joginami i osobami medytującymi, lub zajmującymi się energetycznym uzdrawianiem.

Miejsce spotkań: Psycholodzy Cynamonowa
filia ul. Grzegorzewskiej 4/34, Warszawa
Kiedy: od 10.04 do 5.06 – środy, 11:00 – 13.30 (lub 12-14:30, jeśli tak będzie pasowało większości chętnych)
Cena: 1190 pln do 3 kwietnia
1390 pln od 4 kwietnia

Zapisywać się można pod numerem telefonu: +48 888 995 993 lub pisząc na adres: agata.mamczur@gmail.com

Więcej o metodzie pracy, tematyce każdego z 8 spotkań, o wsparciu po fundamentach i jakie są spodziewane efekty programu z perspektywy przebadanych rezultatów, dowiedzieć można się tutaj.

A jeśli zastanawiasz się czy wziąć udział w tym cyklu to…. zapraszamy na:

Otwarte spotkanie z oddechem – wprowadzające do Fundamentów Oddechu

Dowiesz się na nim, czym jest program FUNDAMENTÓW ODDECHU i będziesz miał/a okazję doświadczyć oddechu na sobie i zadać wszelkie nurtujące Cię pytania. To spotkanie jest BEZPŁATNE.
Cały program może zmienić Twoją codzienność i wzmocnić Twoje funkcjonowanie. Spotkanie jest otwarte dla każdego i nieobowiązkowe przy podejmowaniu decyzji o udziale w programie.
𝐊𝐢𝐞𝐝𝐲?
3.04.2024 (środa) g. 11-13
𝐆𝐝𝐳𝐢𝐞?
Psycholodzy Cynamonowa, filia:
ul. Grzegorzewskiej 4/34
Warszawa

Więcej informacji pod linkiem: tutaj
Po prostu przyjdź bez zapowiedzi lub daj znać, że przyjdziesz.
Agata Mamczur,
tel: 888 995 993


Organizatorka i prowadząca cykl spotkań:
Agata Mamczur terapeutka, holistyczna trenerka oddechu. Certyfikowana w dwóch metodach oddechowych: Oddychaniu Holotropowym (2017) i Oddechu Transmodalnym (2020). Studiowała także psychologię kliniczną i Psychologię Procesu. W oddechu najbardziej urzeka ją naturalne przenikanie się psychologii i duchowości oraz miłość do każdego ludzkiego aspektu i doświadczenia. Przez lata zgłębiała różne podejścia z obszaru medytacji, duchowości, pracy z ciałem, głosem i emocjami. Wspieranie osób w wewnętrznej pracy przynosi jej wiele radości i spełnienia. Prywatnie miłośniczka muzyki, śpiewu i naturalnego podejścia do życia. Na co dzień pracuje w warszawskim gabinecie Psycholodzy Cynamonowa, w Radomiu oraz online i prowadzi warsztaty rozwojowe.

Agata Mamczur-terapeutka-trener-oddechu

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Psycholodzy Mokotów Online